Przejdź do treści

O wydawnictwie

Zaczęliśmy od bloga pisarskiego...

Ale udzielanie porad pisarskich przestało nam wystarczać. W naszych głowach zawsze błądziła myśl o własnej oficynie. W 2021 stała się ona rzeczywistością.

Jesteśmy młodym małżeństwem, które kocha książki i żyje z pisania. Poszukujemy perełek literackich – historii, które mają potencjał, ale niekoniecznie wpasowują się w aktualne trendy rynku. Chcemy wydawać powieści tęczowe, romanse, thrillery oraz fantastykę. Nie zamierzamy się jednak ograniczać.

„Twoja pasja czeka na odwagę, by nadrobić zaległości”

Isabelle Lafleche

Jak działamy?

Staramy się wydawać kilka książek rocznie. Każdą publikację dopieszczamy, oddając jej 100% czasu i naszych umiejętności.

Mamy dwie specjalności – dwa obszary, w których czujemy się mocni. Pierwszym jest zaawansowana redakcja. Każdą książkę staramy się dopracować, współpracując z autorem, żeby wydobyć z niej to, co najlepsze. Robimy to nie tylko na poziomie stylu językowego czy ogólnej spójności tekstu – szlifujemy też rozwiązania fabularne.

Druga specjalność to marketing. Mamy doświadczenie w promowaniu książek – jeszcze przed założeniem wydawnictwa skutecznie sprzedawaliśmy własne książki wydane w modelu self-publishingu. Chcemy jednak, żeby autor również brał udział w tym procesie, a więc ważne decyzje – jak ustalenie wizji okładki czy narracji w social mediach – postaramy się podjąć wspólnie.

Sami jesteśmy pisarzami i zdajemy sobie sprawę, że dobry kontakt z wydawcą jest na wagę złota.