Wtajemniczenie – oficjalna strona książki

Wtajemniczenie - przedsprzedaż

Wychodzisz z domu i zaczynasz się zastanawiać – czy wyłączyłem żelazko? Czy zamknęłam drzwi? Może warto wrócić i sprawdzić? Niepokój rośnie z każdym krokiem. Wreszcie nie wytrzymujesz, zawracasz, sprawdzasz – jak ostatni frajer, bo przecież wszystko w porządku, zamknięte i wyłączone.

To nie umysł płata Ci figle. Istnieje niewidzialny świat duchów, które żerują na ludzkich emocjach, marzeniach i snach. Twoje obawy o żelazko to sprawka jednego z nich – takiego, co czai się na klatkach schodowych i tuż za bramami. Jest mnóstwo stworów jemu podobnych: wywołujących nachalne sny albo sprowadzających napady głodu. Zwykle zostawiają człowieka niedługo po tym, jak zastosują na nim swoje sztuczki. Bywają jednak potwory dużo groźniejsze; takie, które wybierają swoje ofiary starannie i dręczą je długo, zawzięcie, na wiele sposobów. Aż wreszcie człowiek pęka jak orzech – i można wyjeść z niego, co najsmaczniejsze.

Ty duchów nie widzisz. Tomasz Zając, bohater „Wtajemniczenia”, widzi je doskonale. Co zrobi z taką wiedzą? Co Ty byś z nią zrobił?

 

Pobierz e-book za darmo:

 

E-book jest i zawsze pozostanie darmowy. Udostępniam go zresztą na licencji Creative Commons (CC BY-NC-SA 3.0 PL), co znaczy – przykładowo – że można go swobodnie rozpowszechniać (w celach niekomercyjnych).

Jeżeli powieść Ci się spodoba, wykorzystaj otwartą licencję! Podziel się książką z innymi, a przynajmniej poleć ją na Lubimy Czytać.

Jeśli historia nie przypadnie Ci do gustu, hejtuj ją do woli. Niech świat się dowie, jakiego gniota spłodziłem.

Dla mnie najważniejsza jest odpowiedź na pytanie: czy warto pisać więcej o Tomaszu Zającu? Kto czeka na dalszy ciąg, a dla kogo to marnowanie czasu? Im więcej osób wyrazi opinię, tym lepiej.

 

Last but not least – obie wersje książki (papierowa i e-book) zawierają intrygujące ilustracje wykonane przez Stworzastego.

Stworzasty