O Spisku

Spisek pisarzy jest dla Ciebie, jeśli książki są ważną częścią Twojego życia. Może je po prostu nałogowo konsumujesz, może masz ambicję dołączyć do grona uznanych pisarzy i zawładnąć sercami oraz wyobraźnią mas. Tylko pamiętaj: nie sprzedajemy tutaj uniwersalnych rad i map ścieżek na skróty. Nie praktykujemy bullshido. Po prostu dzielimy się doświadczeniem, za free i bez ściemy.

Czytaj dalej, a dowiesz się, jakie błędy popełniliśmy na naszych pisarskich drogach – oraz co zrobić, by nie wpaść w te same pułapki. Dowiesz się, jak poprawić styl. Jak usprawnić swoją komunikację z innymi. Jak komponować chwytające za serce opowieści. I wreszcie – jak zacząć zarabiać na tych umiejętnościach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak szlifować pióro, zerknij tutaj: Poradnik pisania

Jeśli czytasz dużo i namiętnie, zapraszamy Cię do Czytelni. Dowiesz się, jakie książki warto przeczytać. Gdy szukasz inspiracji na ekranie – lub po prostu lubisz historie opowiedziane w filmach i serialach – zajrzyj do Wideomanii. Natomiast jeśli ciekawi Cię, jak wygląda pisarskie życie, albo jak zoptymalizować własne, żeby pisać więcej i lepiej – koniecznie przeczytaj wpisy w Żywocie pisarza.

 

Kontakt z autorami

 

Spisek prowadzą Anna Jaskółka i Tomasz Węcki. Jeśli chcesz wysłać nam wiadomość, pisz na: kontakt (at) spisekpisarzy.pl – zmiast (at) wstaw @.