Ile trzeba czekać na odpowiedź od wydawcy?

Angela Węcka

Pisarka, copywriterka, infobrokerka. Pisze teksty marketingowe i użytkowe, a także artystyczne. Debiutowała tomikiem poezji „Kobieciara”. Jest również współautorką wielu antologii, a także cyklu powieści dla kobiet nieheteronormatywnych „Trylogia Różana”. Samodzielnie opublikowała powieść obyczajową „Kamper”. Jej powieść erotyczna „Ostry” ukaże się nakładem wydawnictwa Editio w 2021 roku.

4 komentarze

 1. Bogdan pisze:

  Ja dostałem odpowiedź pozytywną następnego dnia po wysłaniu powieści. Po kolejnych 2,5 miesiąca była premiera powieści. Można? Można

  • lgv pisze:

   Można, Bogdanie, można. Tylko co wnosi ta wypowiedź? 😉
   Chodzi Ci o to, że uważasz, iż taką dobrą propozycję wysłałeś?
   Jeśli tak, to podziel się wskazówkami, proszę. Natomiast wydaje mi się, że – jakkolwiek dobra by nie Twoja propozycja i podesłany tekst – miałeś też ogromny łut szczęścia, czy to do wydawnictwa, czy do redaktora, który natychmiast zabrał się za Twoją powieść i udzielił Ci odpowiedzi najszybciej jak się dało.

  • Niezorientowany pisze:

   W sumie, to pogratulować. Jasne, w wielu przypadkach trwa to dużej i trzeba zachować cierpliwość, ale z drugiej strony Twój przykład pokazuje, że nasz rynek wydawniczy nie jest tak tragiczny, jak się niektórym wydaje. Jak jest coś naprawdę dobre, to pewnie się wyda. A z ciekawości, dasz namiar na to co wydałeś? Zastanawiam się o jakiego typu powieść chodzi.

   • K pisze:

    Następnego dnia? Hmm… to jestem ciekawa, ile stron miała książka i jakie to wydawnictwo, gdzie tak szybo zapadają decyzję. Może podpisz się nazwiskiem, chętnie przeczytam 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *