O pierwszym pisarzu na świecie

Tomasz Węcki


Cześć, mam na imię Tomek i jestem grafomanem. Od kilkunastu lat udaje mi się połączyć przyjemne z pożytecznym i utrzymuję się przede wszystkim z pisania. Byłem już dziennikarzem, piarowcem, copywriterem, ghostwriterem, dokumentalistą i autorem tekstów do gier komputerowych. Teraz możesz również przeczytać moją pierwszą książkę – „Wtajemniczenie”.

6 komentarzy

 1. Magda pisze:

  Przeczytałam z dużą przyjemnością. Tekst skłonił mnie do zastanowienia się nad takim zagadnieniem: Czy potrzebę tworzenia czują wszyscy, czy tylko niektórzy? I czy coś się pod tym względem zmieniło na przestrzeni tych wszystkich lat, które dzielą nas od mamutów.

  • Tomasz Węcki pisze:

   Oczywiście, że wszyscy. 😀 Nie każdy lubi pisać. Albo malować, budować czy tańczyć. Ale ogólnie rozumiany pęd twórczy to podstawa naszej aktywności. Bo wiesz, kiedy już się wyśpisz, najesz, napijesz i przytulisz, to po co masz robić cokolwiek więcej? A ludzie robią; z tak zwanych nudów.

 2. Lingua City pisze:

  Zawsze ciekawiło mnie, czy każdy chce przekazać swój światopogląd i podzielić się z nim światem, czy jednak ludzie wolą zachować to dla siebie. Teraz przekonany jestem, że każdy chciałby coś światu przekazać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *