Sztuka opowiadania historii i nowy wygląd bloga

Tomasz Węcki


Cześć, mam na imię Tomek i jestem grafomanem. Od kilkunastu lat udaje mi się połączyć przyjemne z pożytecznym i utrzymuję się przede wszystkim z pisania. Byłem już dziennikarzem, piarowcem, copywriterem, ghostwriterem, dokumentalistą i autorem tekstów do gier komputerowych. Teraz możesz również przeczytać moją pierwszą książkę – „Wtajemniczenie”.

4 komentarze

 1. Katya napisał(a):

  Mi się nowy wygląd bloga bardzo podoba. (: Wszystko jest czytelne i przystępne. Ucieszyłam się na wzmiankę o forum, bo jednak ułatwi zamieszczanie swoich wprawek z ćwiczeń pisarskich 😀 O tak, forum to bardzo dobra rzecz!

  • Tomasz Węcki napisał(a):

   A, wspaniale to słyszeć. Taki właśnie miałem zamysł z forum, bo ciągłe umieszczanie wszystkiego w komentarzach nie jest aż takie wygodne.

 2. Suzy napisał(a):

  Mówią, że zmiany wychodzą na dobre 😀 Bardzo mnie cieszy, że blog może się się rozwijać, bo w dzisiejszym świecie coraz rzadziej można spotkać osoby, które chcą pomóc i doradzić innym – zazwyczaj każdy sobie…
  Panie Tomaszu, zasugeruję jednak rozważenie wielkości stopnia pisma 🙂 Każdy ma swoje własne przyzwyczajenia i upodobania, jednak wydaje mi się, że tekst byłby wygodniejszy do przyswojenia, gdyby krój pisma był mniejszy…
  Pozdrawiam!

  • Tomasz Węcki napisał(a):

   Słusznie! W całym zamieszaniu nie zauważyłem, że rozmiar czcionki postu jest dostosowany do półślepych gigantów. Teraz mamy o wiele bardziej ludzkie 16px.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *